Odlotowa para: Joanna i Przemysław

Lipiec012012
Odlotowa para z kilku powodów: pan młody ostatnio zakochał się w skokach spadochronowych w tandemie. Odlotowi, ponieważ dzięki nim sesja plenerowa była inna od wszystkich poprzednich. I w końcu odlotowi, bo mają odlotowe charaktery ;)

To zabawne jak niektóre rzeczy potrafią się szybko zmienić. Jeszcze nie tak dawno pisałem o kamerzystach i o tym, że nie znam nikogo godnego polecenia. Na ślubie Asi i Przemka poznałem pewną ekipę videofilmowców, którzy swoim zaangażowaniem i efektami swojej pracy sprawili, że piszę o nich właśnie tutaj, właśnie teraz. Michał Pawlik Video Production słyną z tzw. Live Cut - nazywany również SDE (Same Day Edit) - to projekcja kilkuminutowego filmu - teledysku - z dnia ślubu już w dniu ślubu! Montaż takiego materiału odbywa się w trybie przyśpieszonym aby pokaz mógł odbyć się przed oczepinami, klip puszczany jest przez projektor na duży ekran w centrum sali. Wg. mnie to świetna atrakcja nie tylko dla pary młodej, ale i dla gości, którzy po pokazie w tym przypadku zasłużenie nagrodzili dużymi brawami ekipę kamerzystów.
Poniżej dwa filmiki zrobione przez chłopaków z MPVP. Pierwszy jest z sesji narzeczeńskiej Asi i Przemka zrobiona w Adrenalina park. Drugi filmik jest już z samego ślubu (scena gdzie państwo młodzi rzucają kieliszkami, a ja robię unik niczym zwinny kot, żeby nie dostać w głowę - jest jedną z moich ulubieńszych ;)
Linki do filmików Asi i Przemka:
- Sesja przedślubna
- Live Cut z dnia ślubu

A teraz zapraszam do obejrzenia zdjęć z czerwcowego ślubu Joanny i Przemysława. Ceremonia odbyła się w Bazylice Mniejszej w Oleśnicy, a wesele w Kryształowym Dworze. Asiu i Przemku, You're the best!


1 komentarze:

Anonimowy pisze...

Super pomysł z balonem

Prześlij komentarz

Wszystkie komentarze są moderowane, dlatego nie wyświetlą się od razu.