Dagmara i Zbyszek - {Zdjęcia ślubne Wrocław}

Maj042012
To był kolejny upalny dzień podczas którego wykonywałem fotograficzne zlecenie. Tak, tegoroczny weekend majowy był szczególnie udany pod względem pogody na Dolnym Śląsku. Udany dla tych, którzy postanowili poświęcić go na odpoczynek grillując ze znajomymi gdzieś nad wodą itp. Wielu z tych co pracowali ma pewnie odmienne zdanie. Jeśli chodzi o mnie, to te kilka dobrych kilogramów pod postacią sprzętu fotograficznego które noszę w plecaku, potrafią czasem dać nieźle w kość - szczególnie w taką pogodę, w której mógłbym spokojnie kandydować na mistera mokrej podkoszulki.

Ślub Zbyszka i Dagmary odbył się w Krynicznie, w chłodnym i klimatycznym kościółku (Parafia p.w. św. Stanisława Biskupa i Męczennika), a wesele w sali oddalonej kilkadziesiąt metrów od kościoła. Tutaj chciałbym pozdrowić zespół muzyczny VOLARE, który zabawiał weselników swoim graniem: niech moc będzie z wami! ;)

Poniżej wybrane obrazki, które wykonałem podczas tego dnia: 


4 komentarze:

Anonimowy pisze...

Widzę,że uchwyciłeś każdy najpiękniejszy moment tego wesela :) BRAWO Krzysztofie, spisałeś się na medal !

Twoja fanka. ;)

Anonimowy pisze...

WG mnie plan zdjęciowo - weselny zrealizowany i para młoda będzie zadowolona gdyż jest to piękna pamiątka na całe życie a fotograf z sezonu na sezon coraz to lepszy. z w/w zdjęci ujęciu w tańcu --rewelka ! czekam na kolejne zdjęcia i pozdrawiam !

michaldziabek.pl pisze...

klasa!
3 zdjęcie super

Papier pisze...

dzięki wszystkim :)

Prześlij komentarz

Wszystkie komentarze są moderowane, dlatego nie wyświetlą się od razu.