Emilia i Krzysztof {Plener ślubny w Żeliszowie}

Pazdziernik312011
Pierwsze zdjęcia z kościoła w Żeliszowie widziałem dobre kilka lat temu. Miałem nadzieję, że kiedyś odwiedzę to magiczne miejsce, które już od samego początku zrobiło na mnie spore wrażenie. Jednak zawsze brakowało mi czasu, żeby się tam wybrać. W końcu los się do mnie uśmiechnął. Na mojej drodze spotkałem ludzi, których fotografowałem na ich własnym ślubie i dodatkowo mieszkających niedaleko od tytułowej wsi. Trafiła się więc idealna okazja, by nadrobić turystyczne zaległości. Do podjęcia ostatecznej decyzji o tej podróży potrzebowałem skonsultować się ze znajomym fotografem Kubą, który całkiem niedawno gościł w tym kościółku. Dowiedziałem się kilku informacji a najważniejsza to ta, że nadal można wejść do środka - chyba nikt nie chciałby jechać ponad 120km. żeby pocałować przysłowiową klamkę ;)Na miejscu okazało się, że budowla cieszy się dużą popularnością. Musieliśmy czekać, aż zakończy się sesja fotograficzna pewnego małżeństwa z Belgii, później przyjechali turyści z Wrocławia. Kultura zobowiązuje, więc grzecznie czekaliśmy na swoją kolej. Punktem krytycznym było dostanie się do środka świątyni. Niewielki otwór w ścianie dawał jasno wszystkim do zrozumienia, że łatwo się tam nie dostaniemy. To był jeden z tych momentów w których żałuję, że jestem taki wysoki - drugim np. jest częsta sytuacja gdy chcę sobie kupić jakiś fajny ciuch, a tu takiego rozmiaru nie mają...
Koniec końców weszliśmy do środka - "Great success" rzekłby Borat
To co zobaczyłem wewnątrz, robiło ogromne wrażenie. Chociaż budynek jest cały zdewastowany, to jednak nie byłem jeszcze w tak klimatycznym i niesamowitym miejscu. Bardzo się cieszę, że moja wycieczka w końcu doszła do skutku.
Poniżej zobaczycie zdjęcia z sesji plenerowej Emilii i Krzycha wykonanej w kościele + kilka zdjęć backstage'owych zrobionych przez pana młodego, zapraszam:


I na koniec kilka strzałów zza kulis:11 komentarze:

Olesku.pl pisze...

Powalające :)

Anonimowy pisze...

Brakuje mi "BATMANA"
Genialne zdjęcia

Pozdrawiam Stahu

Anonimowy pisze...

co za magiczne miejsce, wyremontuje je i wezmę tam slub! zdjecia mega, mega, panna młoda, moja psiapsiółka, całuski. śliecznie, zacnie, godnie i pobożnie!!!

Papier pisze...

dzięki wszystkim za komentarze, pozdrawiam!

Przemysław Szklarski pisze...

Prześwietny Plener. Miejscówka z klimatem, to lubię ...

Ariene pisze...

Piękna obróbka, doskonale dopełnia klimatu...

Anonimowy pisze...

Świetnie wykorzystałeś to miejsce! Zdjęcia mają klimat. Ja tam byłem dla samego miejsca i powaliło mnie to jak tam jest wewnątrz. Pozdrawiam :)

Papier pisze...

dzięki Przemek, Ariene & Qbanez
- super że się podoba ;)

Chronologia The Beatles pisze...

Piękne, magiczne miejsce. Szkoda tylko , że nie ma właściciela.

Anonimowy pisze...

piękna sesja, brak słów! coś niesamowitego! dowód na to, że nie potrzeba kwiatków, ogrodów itd. gratulacje!!!

Bartek Dziedzic pisze...

Świetne zdjęcia. Krzyśku dziękuje, że podałeś miejsce gdzie były robione zdjęcia- kiedyś już widziałem zrobiony tam plener i szukałem tego miejsca.

Prześlij komentarz

Wszystkie komentarze są moderowane, dlatego nie wyświetlą się od razu.