Śpiewająca pani młoda {Fotografia ślubna Legnica}

Sierpien042010
Z wielu powodów był to długo wyczekiwany ślub. Beata i Marcin to bardzo charyzmatyczni, sympatyczni i pewni siebie ludzie, wiedzący czego chcą od życia. Przebywanie z takimi osobami to dla mnie duża przyjemność, a nawet inspiracja.
Dzień ich ślubu pełen był przeróżnych niespodziewajek, które co chwilę utrudniały mi pracę. Wpierw musiałem koczować ponad godzinę w pobliżu domu przyszłej pani młodej (a raczej w pobliskim lesie. Pani Beato, musimy to sobie jeszcze wyjaśnić ;) Później mój 5D zaliczył małą awarię, którą zażegnałem po małych komplikacjach - wtajemniczeni wiedzą o co chodzi.
Pomimo niesprzyjającego losu, ceremonia ślubna była piękna i wzruszająca, a wesele po prostu REWELACYJNE! Duża w tym zasługa zespołu muzycznego Celebrate, licznie zebranych gości i przede wszystkim samej pary młodej, która przygotowała wiele niespodzianek.STOP!


Podczas wesela miało miejsce pewne rzadko spotykane wydarzenie. Pani młoda zaśpiewała swojemu mężowi. Nie chcę się podlizywać, ale nie da się tego opisać, co moje uszy wtedy usłyszały. Po prostu sto procent zawodowstwa - wiedziałem że p. Beata ma zaśpiewać, ale nie wiedziałem, że jest AŻ tak uzdolnioną osobą.


Później przyłączyła się siostra pani młodej. Podwójny profesjonalizm w akcji:


Jeszcze kilka zdjęć samych muzyków: Marty (wokal), Piotrka (piano), Krzyśka (bas), Pawła (perkusja) i Michała (gitara).

PS: Daliście czadu, do dziś mi dudni w uszach ;)


I na koniec bonus, Ja w pracy ;)

Beato i Marcinie, to był ogromny zaszczyt Was poznać. Wasz ślub był dla mnie niezapomnianym przeżyciem. Dziękuję za zaufanie i wspólną zabawę!
__________________________________________
fotografia ślubna i portretowa Wrocław

7 komentarze:

Studio Modelina pisze...

Udany wypad jak i zdjecia:) Przygoda z lustrem ostra;)) Para napewno bedzie zadowolona z fotek! Kilka drobnych subiektywnych uwag sie znajdzie, ale to przy piwku:) Pozdro!

Anonimowy pisze...

Piękne zdjęcia, PIĘKNI MODELE, PIĘKNA PARA;) BEATKA I MARCIN sami w sobie tworzą bardzo charakterystyczną i artystyczną mieszankę.
ps. szkoda,że tak mało zdjęć gości oraz zabaw typu: oczepiny itp.
pozdr

Papier pisze...

To prawda, są fantastyczni - ale oni już wiedzą co i jak. Niestety po resztę zdjęć musisz zgłosić się do głównych bohaterów tego wpisu :)
Dzięki za komentarze, pzdr.

kisałak pisze...

Krzysiek ! Wróciłem do tego wpisu i obejrzałem go teraz dwu krotnie. Świetny materiał! Super kadry i delikatna, nie kombinowana obróbka. Masa złapanych emocji. Piękna para Ci się trafiła, a Ty pięknie ich pokazałeś. Chętnie zobaczyłbym plener ;)
Pozdrawiam

Papier pisze...

dzięki Krzysztof!
plener robił ktoś inny, ale nie będę tutaj robił reklamy nieznajomym ;)

Paweł Paśnik pisze...

Krzysiek szybko się rozwijasz :)

Papier pisze...

Dzięki Paweł,
pozdrawiam :)

Prześlij komentarz

Wszystkie komentarze są moderowane, dlatego nie wyświetlą się od razu.